Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Chełmońskiego, Trzcianka, wielkopolskie

  • 448 000 zł
  • 91,88 m²
  • 4 875,93 zł/m²

Zdjęcie

Michał Semrau

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Chełmońskiego, Trzcianka, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

448 000 zł

91,88 m²

4 875,93 zł/m²

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

448 000 zł 91,88 m² 4 875,93 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 448 000 zł (4 875,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 91,88 m² (84,73 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Czynsz: 663,85 zł
  • Wyposażenie: pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Semrau Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SEMR-MS-534

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji w Trzciance?
To idealna oferta dla Ciebie i Twojej Rodziny!

Trzcianka ul. Chełmońskiego.

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,73 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym!

Rozkład pomieszczeń lokalu przedstawia się następująco:

- salon o pow. 22,15 m2
- sypialnia / pokój o pow. 18.05 m2
- oddzielna kuchnia o pow. (...)

Agent

Michał Semrau

507 602...

507 602 703

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

507 602...

507 602 703

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl